شنژن Huayixin Technology Co.، Ltd.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Media Converter

100M Fiber Media Converter Single Mode 1 فیبر پورت 8 پورت RJ45 25KM

100M Fiber Media Converter Single Mode 1 فیبر پورت 8 پورت RJ45 25KM

100M Fiber Media Converter Single Mode 1 Fiber Port 8 RJ45 Port 25KM
100M Fiber Media Converter Single Mode 1 Fiber Port 8 RJ45 Port 25KM 100M Fiber Media Converter Single Mode 1 Fiber Port 8 RJ45 Port 25KM 100M Fiber Media Converter Single Mode 1 Fiber Port 8 RJ45 Port 25KM

تصویر بزرگ :  100M Fiber Media Converter Single Mode 1 فیبر پورت 8 پورت RJ45 25KM بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Global Telecom
گواهی: CE/ROSH/IOS9001
شماره مدل: 1 فیبر بندر 8RJ45

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استندر
زمان تحویل: 5-10 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500 مجموعه
توضیحات محصول جزئیات
شماره مدل: 1 فیبر بندر 8RJ45 تایپ کنید: مبدل رسانه ای فیبر نوری
فاصله انتقال: 25 کیلومتر نوع فیبر: حالت تک
قدرت: قدرت خارجی نوع اتصال: SC / UPC
برجسته:

100M Fiber Media Converter Single Mode ، 25KM Fiber Media Converter Single Mode ، 8 RJ45 100m converter media

,

25KM Fiber Media Converter Single Mode

,

8 RJ45 100m media converter

100M 1Fiber Port 8RJ45 Fiber Optic Media Converter Single Mode 25KM قیمت کارخانه

فرستنده و گیرنده فیبر نوری نوعی وسیله انتقال رسانه اترنت است که می تواند سیگنال الکتریکی جفت پیچ خورده در فاصله کوتاه و سیگنال نوری مسافت طولانی را مبادله کند.از طریق تبدیل فوتوالکتریک بین 10Base-T یا 100base TX یا 1000base TX به 1000base FX ، اترنت سنتی 10M / 100M / 1000m از طریق اتصال سریع فیبر نوری اترنت به 100 کیلومتر افزایش می یابد.این می تواند الزامات نیازهای کارگروه راه دور طولانی ، سرعت بالا و پهنای باند بالا را برآورده کند.مطابق با استانداردهای اترنت IEEE802.3 ، ieee802.3u ، ieee802.3z و ieee802.3ab می تواند حالتهای دوبلکس ، نیمه دوبلکس کامل و نرخهای تطبیقی ​​را در 10 / 100M یا 10 /100 / 1000m ، با تشخیص خودکار خودکار و خود نگه دارد. سازگاری سازگاری قطبیت پویا و سایر توابع.
100M Fiber Media Converter Single Mode 1 فیبر پورت 8 پورت RJ45 25KM 0
100M Fiber Media Converter Single Mode 1 فیبر پورت 8 پورت RJ45 25KM 1
100M Fiber Media Converter Single Mode 1 فیبر پورت 8 پورت RJ45 25KM 2
بنادر پورت اترنت 8RJ45 و 1 پورت نوری SC تک فیبر
استانداردهای نرخ های پیش رو IEEE802.3 10Base-T ، IEEE802.3u 100Base-TX ، 100Base-FX 10/100M کامل/نیمه دوطرفه ، عملکرد مذاکره
فاصله 25 کیلومتر
طول موج 1310/1550 نانومتر
لدس Power.Link/Act و غیره
قدرت منبع تغذیه خارجی 5VDC
مصرف برق <10 وات
دمای کار 0 ℃ -60
وزن 950 گرم
 

اطلاعات تماس
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما