شنژن Huayixin Technology Co.، Ltd.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتمبدل فیبر رسانه ای

فرستنده گیرنده فیبر نوری تک حالته 6 پورت فیبر 2RJ45 پورت

فرستنده گیرنده فیبر نوری تک حالته 6 پورت فیبر 2RJ45 پورت

Single Mode Optical Fiber Transceiver 6 Fiber Port 2RJ45 Port
Single Mode Optical Fiber Transceiver 6 Fiber Port 2RJ45 Port Single Mode Optical Fiber Transceiver 6 Fiber Port 2RJ45 Port Single Mode Optical Fiber Transceiver 6 Fiber Port 2RJ45 Port Single Mode Optical Fiber Transceiver 6 Fiber Port 2RJ45 Port Single Mode Optical Fiber Transceiver 6 Fiber Port 2RJ45 Port Single Mode Optical Fiber Transceiver 6 Fiber Port 2RJ45 Port

تصویر بزرگ :  فرستنده گیرنده فیبر نوری تک حالته 6 پورت فیبر 2RJ45 پورت بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Global Telecom
گواهی: CE/ROSH/IOS9001
شماره مدل: HYX-0001

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استندر
زمان تحویل: 5-10 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500 مجموعه
توضیحات محصول جزئیات
فیبر نوری: فیبر تک میزان فیبر: 100 مگابایت
درگاه فیبر: 6 پورت SC فاصله: 20 کیلومتر
قدرت: منبع تغذیه خارجی شماره فیبر: 1
وزن: 1.5KG اندازه محصول: 20 * 15 * 5 سانتی متر
طول موج: 1310 / 1550nm بسته بندی: کارتن
برجسته:

فرستنده گیرنده فیبر نوری تک حالته ، فرستنده گیرنده فیبر نوری 6 فیبر پورت ، فرستنده فیبر تک حالته 2RJ45 پورت

,

6 Fiber Port Optical Fiber Transceiver

,

2RJ45 Port single mode fiber transceiver

6 فیبر پورت 2RJ45 پورت تک حالته ساده و فرستنده گیرنده T

امکانات:

سوئیچ فیبر نوری SST-6F2EH-1X9 دارای درگاه های اترنت 2*10/100Mbps و درگاه های فیبر 6*155Mbps است. مجهز به تراشه های وارداتی به
مصرف کم انرژی و پایداری بالا را تضمین می کند.این فاصله انتقال شبکه را از 100 متر به 120 کیلومتر از طریق مس افزایش می دهد
کابل ها ؛همچنین مزایای بسیار دیگری مانند حفاظت از انزوا ، امنیت اطلاعات خوب ، ثبات کار و سهولت وجود دارد
نگهداری.
فرستنده گیرنده فیبر نوری تک حالته 6 پورت فیبر 2RJ45 پورت 0

اطلاعات تماس
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما