شنژن Huayixin Technology Co.، Ltd.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMini Optical Power Meter

FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector

FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector

FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector
FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector

تصویر بزرگ :  FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Joinwit
گواهی: CE/ROSH/IOS9001
شماره مدل: JW3213

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استندر
زمان تحویل: 5-8 روز کار
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500 مجموعه
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: کنتور برق کابل فیبر نوری JW3213 PON تایپ کنید: متر سنجش فیبر نوری ، آزمایشگرها و ابزارها
استفاده کنید: پنجم زمان گارانتی: 1 سال
شماره فیبر: 1 اتصال دهنده: FC / PC
برجسته:

FTTH Mini Power Optic Meter ، FC PC PON Power Meter ، JW3213 PON Power Meter

,

FC PC PON Power Meter

,

JW3213 PON Power Meter

JW3213 PON قدرت سنج نوری
امکانات:
* می تواند اندازه گیری همزمان صدا ، داده و سیگنال ویدئویی را آزمایش کرده و در BPON/EPON/GPON نمایش دهد.
* ارائه اندازه گیری همزمان برای هر سه طول موج روی فیبر (1490 نانومتر ، 1550 نانومتر ، 1310 نانومتر).
* در اندازه گیری حالت پشت سر هم 1310 نانومتر در بالادست استفاده می شود.
* از نرم افزار متصل به کامپیوتر ، تنظیم آستانه ، انتقال داده و کالیبراسیون طول موج استفاده کنید.
* پورت ارتباطی USB انتقال داده ها را به رایانه امکان پذیر می کند. 1000 مورد اندازه گیری را می توان در دستگاه اندازه گیری قدرت 3213 PON یا رایانه ذخیره کرد تا داده ها بررسی شوند.
* با دستگاه اندازه گیری قدرت نوری ، شامل 850،1300،1310،1490،1550،1625sixs (3213AP، 3213A بدون طول موج 850nm) ; با حالت یابی خطای بصری (3213and3213AV)
* متر قدرت نوری و VFL با یک پورت. (فقط 3213A)
* صفحه نمایش اختیاری چینی/انگلیسی.
* در مجموع حداکثر 10 مجموعه آستانه مختلف ارائه می دهد ، سه LED وضعیت نشان دهنده شرایط مختلف سیگنال نوری Pass ، Warn و Fail است.
* 10 دقیقه عملکرد خاموش خودکار را می توان فعال یا غیرفعال کرد
* طراحی کلید خوب ، حساسیت بالا ، کاهش حجم و وزن دستگاه تستر.
* مدلهای مختلف مربوط به عملکردهای مختلف ، با توجه به استفاده شخصی شما برای انتخاب.
روش پیوند تست
FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector 0

عملکرد تشخیص عادی خط 1

FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector 1

عملکرد تشخیص قطع خط 2

FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector 2

عملکرد تشخیص ناهنجاری سیگنال پایانه 3

FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector 3

ترمینال در تشخیص کار نمی کند عملکرد 4

FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector 4
اتصال فیبر ترمینال عملکرد تشخیص سقوط 5
FTTH Mini Power Optic Meter ، JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector 5
 
مشخصات
ماژول PON: JW3213 JW3213A JW3213AV JW3213AP
اندازه گیری بالادست 1310
منطقه عبور (نانومتر) 1260 نانومتر ~ 1360 نانومتر
محدوده اندازه گیری (dBm) -40dBm ~+10dBm
قدرت خروجی (حداکثر) 15 دسی بل
جداسازی@1490/1550 (دسی بل) > 40dB
خطای اندازه گیری حالت پشت سر هم <0.5 پوند دسی بل
اندازه گیری پایین دست 1490
منطقه عبور (نانومتر) 1470 نانومتر ~ 1505 نانومتر
محدوده اندازه گیری (dBm) -40dBm ~+10dBm
قدرت خروجی (حداکثر) 15 دسی بل
جداسازی@1310/1550 (دسی بل) > 40dB
اندازه گیری پایین دست 1550
منطقه عبور (نانومتر) 1535 نانومتر ~ 1570 نانومتر
محدوده اندازه گیری (dBm) -40dBm ~+10dBm
قدرت خروجی (حداکثر) 25dBm
Isolation@(1310/1490nm) > 40dB
دقت اندازه گیری
عدم قطعیت طبیعی (dB) ± 0.5dB
خطی بودن (dB) ± 0.1dB
عبور از طریق وارد کردن ضرر (dB) <1.5dB
اطلاعات کلی
نوع آشکارساز InGaAs
اتصال دهنده نوری FC/SC/ST آداپتور جهانی قابل تعویض/2.5
نوع فیبر SM 9/125um
واحد اندازه گیری dB/dBm/xW
وضوح (dB) 0.01dB
ولتاژ عملکرد (V) DC 3.3V ~ 5.5V
منبع تغذیه باتری 3 پیک 1.5 ولت
زمان کارکرد مداوم (ساعت) PON: 90 ساعت PON: 90 ساعت
OPM: 100 ساعت
VFL: 50 ساعت
PON: 90 ساعت
VFL: 50 ساعت
PON: 90 ساعت
OPM: 100 ساعت
دمای عملکرد () -10 ~ ~ 60  
دمای ذخیره سازی (℃) -25 ~ ~ 70
وزن (کیلوگرم) 423 گرم 425 گرم 424 گرم 424 گرم

ماژول اندازه گیری قدرت نوری معمولی:
متر اندازه گیری قدرت نوری معمولی JW3213② JW3213A JW3213AP
دقت اندازه گیری
عدم قطعیت طبیعی (dB) هیچ یک ± 0.5dB
خطی بودن (dB) هیچ یک ± 0.1dB
محدوده اندازه گیری (dBm) هیچ یک -70dBm ~+6dBm
اطلاعات کلی
واحد اندازه گیری هیچ یک دسی بل/دسی بل
وضوح (dB) هیچ یک 0.01dB
طول موج کالیبراسیون (نانومتر) هیچ یک 1310/1490/1550/1625 1310/1490/1550/1625
نوع آشکارساز هیچ یک InGaAs
اتصال دهنده نوری هیچ یک FC/SC/ST آداپتور جهانی قابل تعویض/2.5
 

ماژول VFL:

VFL JW3213③ JW3213A JW3213AV
توان خروجی هیچ یک > 0.5 میلی وات
طول موج هیچ یک 650 نانومتر
اتصال دهنده نوری هیچ یک FC/SC/ST آداپتور جهانی قابل تعویض/2.5
نوع فیبر هیچ یک SM/MM

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما