شنژن Huayixin Technology Co.، Ltd.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتمودم فیبر نوری ONU

1GE تک پورت ZTE EPON ONU F401 برای شبکه FTTH FTTH FTTB FTTX

1GE تک پورت ZTE EPON ONU F401 برای شبکه FTTH FTTH FTTB FTTX

1GE Single Port ZTE EPON ONU F401 for FTTH FTTH FTTB FTTX Network
1GE Single Port ZTE EPON ONU F401 for FTTH FTTH FTTB FTTX Network 1GE Single Port ZTE EPON ONU F401 for FTTH FTTH FTTB FTTX Network 1GE Single Port ZTE EPON ONU F401 for FTTH FTTH FTTB FTTX Network

تصویر بزرگ :  1GE تک پورت ZTE EPON ONU F401 برای شبکه FTTH FTTH FTTB FTTX بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: ZTE
گواهی: CE/ROSH/IOS9001
شماره مدل: F401

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استندر
زمان تحویل: 5-10 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500 مجموعه
توضیحات محصول جزئیات
استفاده کنید: شبکه FTTH ، FTTH FTTB FTTX زمان گارانتی: 1 سال
اندازه بسته بندی تک: 47X33X7.3 سانتی متر وزن ناخالص: 2.2 کیلوگرم
بندر: بندر Epon GE منبع تغذیه: 12 ولت
برجسته:

تک پورت FTTH EPON ONU ، 1GE ZTE EPON ONU F401 ، ZTE EPON ONU F401

,

1GE ZTE EPON ONU F401

,

ZTE EPON ONU F401

ZTE F401 EPON ONT 1GE تک پورت ZTE ZXA10 ONU F401

ZXA10 F401 یک پایانه شبکه نوری EPON است که برای SFU (واحد خانواده تک نفره) طراحی شده است و در سناریوی FTTH استفاده می شود.این سرویس سه گانه غنی ، رنگارنگ ، شخصی ، راحت و راحت شامل ویدیو (IPTV) و دسترسی سریع به اینترنت را در اختیار مشترکان قرار می دهد.این یک ظاهر کوچک و هوشمندانه و حرص و مزیت صرفه جویی در انرژی دارد.با استفاده از پروتکل OAM ، هزینه O&M را می توان با حمایت از ارائه خدمات از راه دور ، تشخیص عیب خطا و عملکردهای آماری عملکرد به طور م reducedثر کاهش داد.

 

مدل
پیکربندی
نوع اتصال دهنده
ابعاد/عدد
LAN
تلفن
وای فای
حالت WAN
سیستم عامل
F643
1GE
خیر
خیر
مسیر
انگلیسی
SC/UPC
110*90*30 میلی متر/0.1 کیلوگرم

 

1GE تک پورت ZTE EPON ONU F401 برای شبکه FTTH FTTH FTTB FTTX 0

1GE تک پورت ZTE EPON ONU F401 برای شبکه FTTH FTTH FTTB FTTX 1

1GE تک پورت ZTE EPON ONU F401 برای شبکه FTTH FTTH FTTB FTTX 2

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما